(Akakçe Entegrasyonu)

Akakçe Entegrasyonu

akakce-entegrasyonu.gif
Prapazar

Prapazar

Pazar Yeri Entegrasyonu

Kategori

Entegrasyonlar

Akakçe Entegrasyonu

Akakçe EntegrasyonuÖnemli işleyişleri beraberinde getirmekle birlikte çok daha kolay ve pratik bir şekilde satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi de akakçe entegrasyonu ile mümkün olmaktadır. E-ticaret amaçlı kullanılan site üzerinden sağlanan XML dönüşümleriyle birlikte oluşturulan kodlama bilgileri firmaya ait olmaktadır. Sistem üzerinden giriş yapıldıktan sonra akakçe üzerinden satış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Çeşitli kategorileri ayrılmış olan ürünlerin sahip olduğu tüm bilgilerin girilmesiyle birlikte satış fiyatı ve gönderim süreleri de ayarlanabilmektedir. Aynı zamanda döviz kuru üzerinden satışı gerçekleşen ürünleriniz içinde merkez bankası veya serbest kur dönüşüm özelliği de entegrasyon içinde bulunmaktadır. Bununla birlikte fiyat karşılaştırmaları yapılarak ürünlerin satış politikaları da değiştirilebilmektedir.

Akakçe Entegrasyon Kullanımı

Kullanıcı paneli üzerinden kontrol edilen akakçe entegrasyon işlemlerinde satışı gerçekleştirilen tüm ürünler gözükmektedir. Prapazar üzerinden tek sayfadan tüm ilanlarını kontrolünü ve yönetimini sağlayabilirsiniz. Üstelik prapazarı kullanmak o kadar basittir ki cep telefonunuzdan bile işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Anlık olarak gelen siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca gelen siparişler otomatik olarak muhasebe programınıza aktarılır. Ürünlerin eklenmesi veya çıkarılması dışında listelenmesi de panel üzerinden kolaylıkla ayarlanmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin satılmasıyla birlikte oluşacak tabloların hazırlanması da grafiklerle sağlanmaktadır. Böylelikle herhangi bir şekilde kar-zarar tablolarının tutulmasına ya da defterlere not alınmasına gerek olmadan tüm işlemler akakçe entegrasyonu sayesinde otomatik olarak gerçekleşmektedir. AKakçe sitesi üzerinden satılan ürünlerle birlikte tüm stokların kontrolleri de gün sonunda yapılmaktadır. Böylelikle hangi ürünlerin ne sıklıkla satıldığı ve ne zaman içinde tüketildiği görülebilmektedir. Hızlı bir satış olanağı sağlamasının yanı sıra zahmetsiz bir hizmet olması da akakçe entegrasyon avantajları arasında bulunmaktadır. Kullanıcı paneli üzerinden sağlanan hizmetlerle birlikte faturaların hazırlanması ve verilerin toplam çıktısının alınması gibi işlemler de olmaktadır. E-Ticaret siteniz üzerinden kullanımı söz konusu olan ödeme sistemleri Payu, İyzico, İpara veya sanal posların bildirimleriyle birlikte kullanımları da otomatik olarak gerçekleşmektedir. Ödeme işlemleri ise doğrudan site altyapı üzerinden sağlanmaktadır. Bundan dolayı herhangi bir güvenlik riski söz konusu değildir.

Prapazar Avantajları

Çok daha kısa süre içinde önemli oranda ürünlerin satışının gerçekleşmesi için akakçe gibi çeşitli sitelerde var olunması gerekli şartlar arasında bulunmakla birlikte akakçe entegrasyonu sayesinde işlemlerin tamamı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Fiyat karşılaştırmaları ya da farklı satış politikalarının ortaya çıkmasının yanı sıra ürünlerin markalaşma serüveni de bu sistem üzerinden ortaya çıkmaktadır. E-Ticaret sitenizin grafiğinin arttırılması için çeşitli entegrasyon işlemlerinin yapılması gerekli olurken akakçe entegrasyon işlemleri için başvuru yapılarak satın alınması çok kısa bir süre içinde gerçekleşmektedir.Diğer özellikler için prapazar özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Prapazar’ı satın aldığınız takdir de pranomi ön muhasebe yazılımımız da ücretsiz olarak size verilir böylelikle ekstra bir muhasebe programı satın almanıza gerek kalmaz. Pranomi hakkında detaylı bilgi için pranomi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Pranomi’nin kullanımı çok kolaydır. Muhasebe bilgisine sahip olmayanlar bile kısa zamanda pranomi’yi kullanmaya başlayabilirler.
E-ticaretteki yükünüzü biz alıyoruz size de sadece satış yapmak kalıyor.

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

mail aboneliği

Abone Olun!