(Sanal Pazar Entegrasyonu)

Sanal Pazar Entegrasyonu

sanalpazar-entegrasyonu.gif
Prapazar

Prapazar

Pazar Yeri Entegrasyonu

Kategori

Entegrasyonlar

SanalPazar Entegrasyonu

Son yıllarda oldukça önemli bir konuma gelen online satış işlemlerinin çok daha iyi noktalara gelebilmesi için yapılacak Sanalpazar entegrasyonu önemli avantajları da beraberinde getirmektedir. Sahip olunan tüm ürünlerin listelenmesi sonrasında satış işlemlerinin otomatik olarak gerçekleştirilmesi de sanal Pazar sitesi üzerinden mümkün olmaktadır. Başvurulması halinde tüm işlemlerin sadece 48 saat gibi kısa bir zaman içinde olması da tercih edilmesinde rol oynamaktadır. Tek ekrandan ve tek bir hesap üzerinden girilen kullanıcı paneli ile tüm işlemlerin yönetilebilmesi de sanalpazar entegrasyonu kullanımlarını kolay hale getirmektedir.

SanalPazar Ürün Satışları

XML ve API sistemleri üzerinden oluşturulan kayıtlarla birlikte sahip olunan tüm ürünlerin elle eklenmesi mümkün olmaktadır. Ürünlerin eklenmesi sırasında kategorilere ayrılması ve açıklamaların olması da çok daha profesyonel bir kullanımı beraberinde getirmektedir. Bununla birlikte doğrudan E-ticaret sitesi üzerinden sağlanan altyapı olanaklarıyla ürünlerin satış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sanal pos dışında çeşitli ödeme sistemlerinin tanımlanması da çok daha yüksek oranda satışların gerçekleşmesini sağlayacaktır. Ayrıca işlemlerin çok kısa süre içinde olması da satış oranlarını arttırmaktadır. Sanalpazar entegrasyonu sayesinde sadece ürünlerin eklenerek satılması değil, birçok işlem otomatik olarak gerçekleşmektedir. Sahip olunan ürün potansiyeli, stok durumu, satılan ürün bildirimleri ve kar-zarar oranlarıyla birlikte çeşitli verilerde sıralanmaktadır. Kullanıcı paneli üzerinden tüm işleyiş kontrol edilirken bir sonraki günde veriler çıkarılabilmektedir. Böylelikle gün gün ne kadar satış gerçekleştiği de tek bir hamle ile görülebilmektedir. Bundan dolayı işlemler için defter tutma gibi bir durumda gereksiz hale gelmektedir. Sadece bilgisayar değil, akıllı telefon veya tabletler üzerinden de kullanıcı paneline girilmesi ve sanalpazar entegrasyonuyla satılan ürünlerin kontrol edilmesi mümkün olmaktadır.

Sanalpazar Engetrasyon Avantajları

Son derece basit başvuru sonrasında yapılacak üyelik işlemleri akabinde sanalpazar entegrasyonu yapılırken bu sayede E-ticaret alanının genişlemesi de sağlanmaktadır. Sanal Pazar sitesi üzerinden yapılan tüm satışların getirileri çok daha yüksek olurken ödemelerin tamamı güvenli bir şekilde site altyapısıyla gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda çok daha yüksek oranda ürün satışının yanı sıra ürünlerin satılmasıyla birlikte markalaşma yoluna da girilmektedir. Sizlerde çeşitli ürünleriniz için sanalpazar entegrasyonu işlemi yapabilir, çok daha geniş kitlere satış gerçekleştirebilirsiniz.Prapazar’ı satın aldığınız zaman yanında pranomi ön muhasebe yazılımı da yanında hediye olarak veriyoruz.

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

mail aboneliği

Abone Olun!