NEDEN PRAPAZAR!

gittigidiyor ürün takibi

Gittigidiyor’da yayınlamış olduğunuz ürünün yayından kalkma süresini prapazar üzerinden takip edebilirsiniz.

Prapazar Müşteri Etkileşiminizi Artıracak

Prapazar ile pazaryerlerinden gelen soruları görüntüleyebilir ve cevaplayabilirsiniz. Müşterilerinizle etkili bir şekilde iletişim kurarak satın alma sürecini hızlandırabilirsiniz. Bu yeni özelliğimiz zaman konusunda tasarruf etmenizi sağlayacak. Her pazaryeri sayfasını tek tek kontrol etmek yerine hepsini tek seferde kontrol edeceksiniz. Unutmayın vakit, nakittir. Ne kadar hızlı, ne kadar çok etkileşim kurarsanız kişinin size olan güveni o kadar artacaktır. Müşteriniz de şu düşünceyi yaratacaksınız. Bu kişi işini seven, işiyle ilgili durumlarda güvenilir. Hızlıca sorunumu çözüyor. Bir sonraki alışverişimi buradan yapabilirim hiçbir zaman sorun yaşamam. Bu size + bir puan kazandıracak. Müşteriniz aldığı hizmetten memnun kalınca bu hizmeti arkadaşlarına da anlatacak. Hala en başarılı reklam kulaktan kulağa yayılandır.

n11-gittigidiyor-mesajlasma
prapazar otomatik kargo takibi

Otomatik Kargo Bilgilerini Girebilme

Prapazar Pazaryeri Entegrasyon sistemleri pazaryeri kampanya kodları ile göndermiş olduğunuz siparişlerinizin kargo takip numaralarını sistemine alır böylelikle siparişler kargoyu kestirdiğiniz anda anında kargolandı olarak gözükür. Gönderdiğiniz yada beklettiğiniz siparişleri kolaylıkla prapazar üzerinden takip edebilirsiniz.

Pazaryerlerine Gitmeden Sipariş Onayı ve Kargolama

Prapazar ile gelen siparişleri onaylamak için pazaryerine gitmenize gerek yok prapazar, bir sipariş geldiğinde size anında bildirir ve gelen siparişi sistem üzerinden onaylamanızı sağlar. Aynı zamanda siparişlerinizi prapazar üzerinden kargolayabilirsiniz. Kargo şirketinden aldığınız takip numarasını sistem üzerinden kargo alanına girebilirsiniz. Prapazar ile tüm e-ticaret işlerinizi kolaylıkla halledin.

pazar yerine gitmeden kargo onayı
prapazar gittigidiyor otomatik onay hatırlatma

Gittigidiyor Müşterilerine Prapazar Üzerinden Onay Hatırlatma

Prapazar üzerinden e-ticaret işlemlerini yapmak çok kolaydır. Prapazar, herkesin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Gittigidiyor üzerinden satış yapıyorsanız siz hiçbir işlem yapmadan prapazar müşteriye zamanında ödeme için onay hatırlatması yapar size ise sadece paranızın takibini yapmak kalır. Prapazar ile işlerinizi kolaylıkla takip edin. Ödemeleriniz gecikmeden hesabınıza geçsin…

Prapazar Rekabet Analizi sistemi

Prapazar entegrasyon sistemleri ile Hepsiburada Rekabet Analizi Sistemini Kolaylıkla kullanarak sizler ile rekabet eden diğer satıcı firmaları takip ederek fiyatlarınızı anlık olarak günceller. Bu sayede belirlemiş olduğunuz minimum ve maksimum fiyatlar arasında sizlerden daha ucuz ürün satışı kesinlikle olmayacaktır. Aynı şekilde maksimum fiyatlarda da sizleri çok yukarı taşıyarak satış performansınızı düşürmeyecektir. Prapazar Rekabet Analizi Sistemi ile daha bilinçli ve daha rekabetli bir satış ortamı sunacaktır.

prapazar rekabet analizi sistemi
her pazar yerine ait özel açıklama alanı

Bütün Pazaryerlerine Özel Açıklama Alanları

Pazaryerlerinde kendinize özel açıklamalar girebilir ve bu açıklamaları Prapazar Entegrasyon Sistemleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz. N11, GittiGidiyor ve Epttavm gibi pazaryerlerinde ortak açıklama metinleri dilediğiniz gibi yayınlayabilirsiniz. Entegratör sistemleri arasında Pazaryerine Özel Açıklama özelliğine sahip tek entegratör Prapazar Entegrasyon sistemidir.

Gittigidiyordan Ürün İmport Etme

Gittigidiyor’da yayında olan ürünlerinizi Prapazar entegrasyon sistemleri ile Saniyeler içerisinde Kategorilerini, açıklamalarını, fotoğraflarını, fiyatlarını ve bütün genel özelliklerini hiçbir sorun olmadan Prapazar entegrasyon sistemi ile yayına alabilirsiniz. Prapazar Entegrasyon sistemleri bu özelliği sağlayan tek entegrasyon sistemidir.

gittigidiyor ürün import etme
pazar yerlerine bağlantı ekleme

Pazaryerlerine N11, Gittigidiyor, Epttavm, Hepsiburada bağlantı ekleme

Prapazar entegrasyon sistemleri sizlerin mağazalarında bulunan ürünleri herhangi değişiklik yapmadan entegratör sistemimize bütün ürünlerinizin bağlantısını ekleyerek çok kolay bir şekilde yayına alıyoruz. Yeniden bir ürün ekleme gibi zaman kaybetmeden satışlarınıza Prapazar entegrasyon sistemleri ile devam edebilirsiniz.

Pazaryerlerine özel ürün resimlerini güncelleme

Prapazar entegrasyon sistemleri ile bütün pazaryerlerinde ayrı ayrı ürün görsellerini yayınlayabilirsiniz. Pazaryerlerine özel hazırlanan ürün görsellerini istediğiniz gibi düzenleyebilir, istediğiniz görselleri istediğiniz pazaryerinde rahatlıkla yayınlayabilirsiniz. Prapazar entegrasyon sistemleri bu özelliği taşıyan tek Entegrasyon sistemidir.

pazar yerlerine özel resim ekleme
pazar yerlerinde birden fazla ürün yayına alma

Yayında olan ürünü birden fazla yayına açma

Yayında olan ürünlerinizi farklı bir isim ve farklı bir ürün olarak aynı stok kodu aynı görseller ve aynı açıklama ile farklı bir ürün açmadan aynı ürün üzerinden birden fazla yayınlayabilirsiniz. İstediğiniz gibi görsellerini, fiyatını ve açıklamasını da istediğiniz gibi değiştirebilir çok güzel bir farklılık katabilirsiniz.

Pazaryerlerine özel varyant bilgisi ekleyebilme

Pazaryerlerinde yayınladığınız ürünlere varyant eklerken kendinize özel varyant bilgilerini ve özelliklerini ayrıca isimlerini dahi kendinize özel olarak belirleyerek kolaylıkla yayınlayabilirsiniz. Prapazar entegrasyon sistemleri sizlere daha standart bir varyant sistemi sunarak daha iyi ve daha düzenli bir varyant, seçenek hizmetini sunmaktadır.

pazar yerlerine özel varyant ekleme


mail aboneliği

Abone Olun!