prapazar sık sorulan sorular

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

N11, Gittigidiyor, Hepsiburada’dan Ürün Kopyalama


Ürün gamınıza yeni giren bir ürünü satmak istiyorsunuz. Ancak tek tek resim ve açıklamalarını eklemek istemiyorsunuz. Pazaryerlerinde satışta olan, açıklama ve resimleri size uyan herhangi bir ilanın URL sini kopyalayıp yapıştırdığınızda sizin yerinize prapazar sistemine çeker ve size sadece pazar yerlerine dağıtmak kalır.


1.Adım : Anasayfanın solunda bulunan ürünler sekmesine girilir.2.Adım : Ürün kopyala butonundan, ürün kopyalamak istediğiniz pazar yeri seçilir ;


·         N11’den ürün kopyala butonuna tıklanır ve kopyalamış olduğunuz URL yapıştırılır ve kaydet dediğinizde ürün prapazar sistemine eklenmiş olur.

·         Gittigidiyor’dan ürün kopyala butonuna tıklanır ve kopyalamış olduğunuz URL yapıştırılır ve kaydet dediğinizde ürün prapazar sistemine eklenmiş olur.

·         Hepsiburada’dan ürün kopyala butonuna tıklanır ve kopyalamış olduğunuz URL yapıştırılır ve kaydet dediğinizde ürün prapazar sistemine eklenmiş olur.

Sonrasında düzenlemek istediğiniz alan var ise düzenleyerek pazaryerlerine gönderimini sağlayabilirsiniz. Pazaryerlerinde ilan açma başlıklı yazımıza buradanulaşabilirsiniz.


Aynı zamanda ürün yüklerken işinizi kolaylaştıracak bir diğer özelliğimiz olan N11, Gittigidiyor, Hepsiburada’dan ürün import etme başlıklı yazımıza da buradanulaşabilirsiniz.

;