prapazar sık sorulan sorular

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

N11 Ürün soruları ve GittiGidiyor Mesajları

  • N11 Ürün soruları ve GittiGidiyor Mesajları


  • N11 ve GittiGidiyor içerisinde gelen tüm mesaj ve sorularınızı Prapazar panel üzerinden çok kolay bir şekilde cevaplayabilirsiniz. Daha öncesinde tüm paneller arasında gezinerek sizlere gelen mesaj ve soruları ayrı ayrı görerek hangi kullanıcıdan ne zaman mesaj gelmiş, ayrıca müşterilerimiz sorularını sormadan önce sipariş vermişte demi soru soruyor yoksa sipariş vermeden mi soru soruyor. Bu paneller arasında ikiye ayrılmaktadır N11 Soruları ve GittiGidiyor mesajları olarak ayrılmaktadır.
  • N11 Soruları panelden gelen ürün başına farklı kullanıcıların soru sorduğu bir platformdur. N11 kendi platformunda her soruya bir cevap hakkı tanımaktadır ve müşterilerin daha önceki sizlere sordukları soruları göstermemektedir. Prapazar Entegrasyon Sistemin de ise gelen tüm soruların aynı kullanıcı tarafından aynı ürüne gelen soruları sistemde tutulur ve müşterinize 15 gün önce hangi konu ile ilgili bir cevap vermişsiniz bunu net bir şekilde görebilirsiniz. Aynı zamanda müşterilerimiz bizlere herkese açık bir sorumu sormuş yoksa özel bir sorumu veya müşterimiz sipariş vermişte mi soru soruyor, yoksa sipariş vermeden mı soru soruyor bunu da detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.


  • Gittigidiyor Panel mesajlarını GittiGidiyor üzerinden cevaplamak ve bu cevaplama aşamasında sizlere gelen mail kısmından takip ederek sağlamanız veya yine çoklu mağazanız varsa, bu paneller içerisinde gezinerek mesajlara cevap verme zaman kaybına yol açacaktır. Prapazar Entegrasyon Sistemleri üzerinden gelen tüm mağaza mesajlarınızı çok rahat bir şekilde görebilir ve cevap verebilirsiniz. Cevap verme noktasında bir kısıtlama yoktur kullanıcılara defalarca mesaj yazabilirsiniz. Aynı şekilde Müşterileriniz sizlerden alışveriş yapmışta mı soru soruyor yoksa alışveriş yapmadan mı soru soruyor bunları da çok rahat bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. 


;