(WooCommerce Entegrasyonu)

WooCommerce Entegrasyonu

woocommerce.jpg
Prapazar

Prapazar

Pazar Yeri Entegrasyonu

Kategori

Entegrasyonlar

E-ticaret Türkiye’de ve dünyada gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Sadece büyük firmalar değil küçük firmalar da internette yerini almaya başladı. Çünkü ticaret günden güne internete taşınmaya başladı. Durum böyle olunca e-ticaret teknolojisi de gelişmeye devam ediyor. Durum böyle olduğu için işletmeler e-ticaret sitelerini daha uygun fiyatla ve kolay bir şekilde kurmak istiyorlar. Woocommerce işletme sahiplerine bu olanağı sağlıyor.

Woocommerce’nin mantığı internette WordPress tabanlı kendi e-ticaret sitenizi fazla kod bilgisi istemeden yapmanıza olanak sağlıyor. Woocommerce sayesinde internette kendi e-ticaret sitenizi yaparak satışlarınızı artırabilmenizi sağlıyor.

 

Prapazar’da Woocommerce entegrasyonu sayesinde birçok işinizi kolay ve fazla zaman harcamadan gerçekleştirebilme olanağına sahip oluyorsunuz. Woocommerce’de yaptığınız bütün işlemleri Prapazar’da tek panel üzerinde yapabiliyorsunuz. Prapazar’da Woocommerce’de ki satışını yaptığınız ürünlerinizi görebileceksiniz. Eğer sistemde bulunmayan ürününüzü veya yeni satmaya başladığınız bir ürünü eklemek istiyorsanız Prapazardan Woocommerce sisteminize kolay bir şekilde ekleyebiliyorsunuz. Satmaktan vazgeçtiğinizi bir ürünü de sistemden kaldırmak istediğinizde Prapazar panelinizde yapabiliyorsunuz. Prapazar paneli sayesinde Woocommerce sitenizde bulunan ürünlerinizin fiyatını değiştirebiliyorsunuz. Satış yapıldığında otomatik olarak hem Prapazar panelinizde hem de Woocommerce’de stok adediniz düşüyor. Siz kendiniz stok adedini değiştirmek istediğinizde de kolay bir şekilde Prapazar panelinde değiştirebiliyorsunuz. Varyant seçeneği olan ürünlerinizin varyant bilgilerini Woocommerce sitenize gitmeden Prapazar paneli üzerinde kolay bir şekilde güncelleyebiliyorsunuz.

Prapazar’ın size sunduğu hizmetlerden bir diğeri ise Woocommerce ve Pazaryerleri arasında kolay ve pratik şekilde bağlantı kurma olanağı sağlamasıdır. Woocommerce’de ki ürünlerinizi Prapazar aracılıyla diğer pazaryerlerine aktarabiliyorsunuz. Bunu toplu şekilde yapması yani ürünlerinizin hepsini aynı anda yapması sayesinde fazla uğraşmıyor ve zamanınızı harcamıyorsunuz. Ürünlerinizin yanında o ürünün fiyatını da kolay bir şekilde çekerek pazaryeri sistemine geçirebiliyorsunuz. Ürününüzün fiyatı yanında stok adedini de çekerek pazaryeri sistemine ekleyebiliyorsunuz. Fiyat ve stok adedini çekerken ürününüzün diğer özelliklerini de çekmiş oluyorsunuz.

Prapazar panelinde değişiklik yaptığınızda hem Woocommerce ‘da ki sitenizdeki bilgiyi hem de pazaryerlerinde ki bilgileri değiştirmiş oluyorsunuz. Yani Prapazar size tek panel üzerinde hem Woocommerce sitenizde hem de pazaryerindeki ürününüzde değişiklik yapmanızı sağlıyor. 

Paylaş:

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

mail aboneliği

Abone Olun!